Gizlilik Politikası

Astrologcagdas web sitesi, kişisel verilerinizin veri denetleyicisi olan Çağdaş Kapukaya'ya aittir.

Astrologcadas tarafından toplanan bilgileri nasıl işlediğimizi belirleyen ve ayrıca size ait bazı kişisel verileri neden toplamamız gerektiğini açıklayan bu Gizlilik Politikasını benimsedik. Bu nedenle, Astrologcadas web sitesini kullanmadan önce bu Gizlilik Politikasını okumalısınız. Kişisel verileriniz ile ilgileniyor ve bunların gizliliğini ve güvenliğini garanti ediyoruz.

Astrologcadas.com'u ziyaret ettiğinizde, web tarayıcınız, IP adresiniz, saat diliminiz ve cihazınıza yüklenen bazı çerezler dahil olmak üzere cihazınız hakkında belirli bilgileri otomatik olarak toplarız. Ek olarak, siz sitede gezinirken, görüntülediğiniz tek tek web sayfaları veya ürünler, sizi siteye yönlendiren web siteleri veya arama terimleri ve siteyle nasıl etkileşim kurduğunuz hakkında bilgi topluyoruz. Otomatik olarak toplanan bu bilgilere “Cihaz Bilgileri” diyoruz. Ayrıca, sözleşmeyi yerine getirebilmek için kayıt sırasında bize sağladığınız kişisel verileri (Ad, Soyad, Adres, ödeme bilgileri vb. dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) toplayabiliriz.

Verilerinizi neden işliyoruz?

En büyük önceliğimiz müşteri verilerinin güvenliğidir ve bu nedenle, web sitesini korumak için gerekli olduğu sürece yalnızca minimum kullanıcı verilerini işleyebiliriz. Otomatik olarak toplanan bilgiler, yalnızca olası kötüye kullanım durumlarını belirlemek ve web sitesi kullanımına ilişkin istatistiksel bilgiler oluşturmak için kullanılır. Bu istatistiksel bilgiler, sistemin belirli herhangi bir kullanıcısını tanımlayacak şekilde başka şekilde toplanmaz.

Kim olduğunuzu bize söylemeden veya birisinin sizi belirli, tanımlanabilir bir birey olarak tanımlayabileceği herhangi bir bilgiyi ifşa etmeden web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bununla birlikte, web sitesinin bazı özelliklerinden yararlanmak veya bir form doldurarak haber bültenimizi almak veya diğer ayrıntıları sağlamak isterseniz, e-posta adresiniz, adınız, soyadınız, ikamet ettiğiniz şehir, organizasyonunuz, telefon numaranız gibi kişisel bilgilerinizi bize sağlayabilirsiniz. Bize kişisel verilerinizi vermemeyi tercih edebilirsiniz, ancak bu durumda web sitesinin bazı özelliklerinden yararlanamayabilirsiniz, örneğin, haber bültenimizi alamayabilir veya web sitesinden doğrudan bizimle iletişime geçemeyebilirsiniz. Hangi bilgilerin zorunlu olduğundan emin olmayan kullanıcılar, info@astrologcadas .com adresinden bizimle iletişime geçebilirler .